Mal-Sped Sp. z o.o.

Kontakt

Mal-Sped sp. z o.o.

Siedziba Zarządu: ul. Energetyków 13
20-468 Lublin
NIP: 712-287-63-75
REGON: 432716480

KRS: 0000367113 Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku,
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,
kapitał zakładowy 1 200 000,00 PLN wpłacony w całości.

Sekretariat

tel. +48 81 441 75 31
fax +48 81 441 75 30
e-mail: biuro@mal-sped.pl

Zarząd spółki

Tomasz Wojciechowski
Prezes zarządu
Dyrektor generalny

tel. 607-991-991
e-mail: t.wojciechowski@mal-sped.pl

Sławomir Jabłoński
Wiceprezes zarządu
Dyrektor d.s. technicznych

tel. 607-993-993
e-mail: s.jablonski@mal-sped.pl

Sławomir Buczek
Członek zarządu
Dyrektor d.s. finansowych

tel. 501-550-806
e-mail: s.buczek@mal-sped.pl

Tamara Obcarska
Prokurent

tel. 881-333-991
e-mail: t.obcarska@mal-sped.pl

Dział handlu i logistyki

Tomasz Łoś
kierownik d.s. logistyki

tel. 605-901-337
e-mail: t.los@mal-sped.pl

Piotr Wojciechowski
koordynator d.s. handlu węglem, pyłem węglowym, asfaltem, olejem opałowym

tel. 607-992-992
e-mail: p.wojciechowski@mal-sped.pl

Beata Wojciechowska
specjalista do spraw handlu

tel. +48 81 44 175 31
e-mail: b.wojciechowska@mal-sped.pl

Mariusz Rawiak
specjalista d.s. fakturowania i handlu detalicznego

tel. 531-901-084
e-mail: m.rawiak@mal-sped.pl

Dorota Jaworska Buczek
specjalista do spraw handlu

tel. +81 441-75-31
e-mail: d.jaworska-buczek@mal-sped.pl

Dział księgowy

Tamara Obcarska
Główna księgowa

tel. +48 881-333-991
e-mail: ksiegowosc@mal-sped.pl

Ewa Tadewicz
Księgowa

tel. +48 881-333-991
e-mail: ksiegowosc@mal-sped.pl

Terminal węglowy i punkt handlowy w Biłgoraju

Ul. Dworcowa
23-400 Biłgoraj

Tel. +48 84 635 13 90
e-mail: bilgoraj@mal-sped.pl

Zbigniew Wojciechowski
kierownik terminala

tel. +48 605 901 338
e-mail: bilgoraj@mal-sped.pl

©2017 Mal-Sped Sp. z o.o.
Projekt i wykonanie Net Partners